RSS

>citējot Madame Lidak

30 Okt

>

Pirms kāda laika kādā forumā uzgāju vienu trāpīgu postu un atļāvos piefiksēt:

“Citēju: A vot pasaki, taa reaali, briivs viiriec, beernc liels, tobish alimenti tuuliit vairs nebuus jaamaksaa, gadi appuspiecdesmit, meereni barots utt. utjpr. , utmldz herņa, Nu gribi pasaciit, ka buus probleemas atrast? Da bljin, rinda staavees, vot tikai fishka taa, ka nokniebties jau var un gribaas, bet vai izdosies to sievieti iemiileet? Vinja jau mani iespeejams ka spees, bet es?, citāta beigas

WTF, godājamais kungs, Godājamie Visi uz kuriem tas varētu attiekties! 

 Saprotu, ka Vispasaules Imperiālistiskās Vīriešu Masonu Ložas izplatītie melīgie paziņojumi radījuši Jūsu neapgažāmo, taču maldīgo pārliecību par milzīgo sieviešu pārprodukciju un citām apšaubāmām vīriešu priekšrocībām, kuru rezultātā mana dzimuma māsas ne vien esot ar mieru stāties intīmās attiecībās, bet arī strauji un nevaldāmi ģenerējot sadzīviski reģistrējamas galvas smadzeņu garozas aktivitātes, tautas valoda sauktas par Jūtām, pret dajebkuru stāvus čurājošu H. sapiens pārstāvi, kurš apveltīts ar kādu no jūsu augstāk pieminētajām īpašībām vai visām vienlaicīgi. Ja vien neesmu Jūs pārpratusi, Jūsuprāt noteikto īpašumu komplekts savienojumā ar Krānu, (jebšu politkorekti izsakoties, piederību pie falliski advancētas personu grupas) ir par pamatu personas pieprasījumam tirgū.

 Izrādot cieņu un līdzjušanu par Jūsu pārciesto smago zaudējumu, tomēr vēlētos kliedēt Jūsu maldus, lūgt Jūs nolaisties atpakaļ uz planētas Zeme virsmas un paraudzīties uz sevi kritiski, ko, kā redzams, Jūs vis neesat paradis darīt. Atļaušos atzīmēt, ka labākā daļa sieviešu diasporas tāpat kā es, Līdaka, no Dieva Žēlastības, potenciālo kniebēju, mīlnieku, mīļoto vīriešu, karognesēju vai tmldz. izvēli izdara lietojot pilnīgi slepenu, kodētu un šifrētu kritēriju sistēmu, kura īpatņiem ar hipertrofētu un uzpampušu ego un smagām zvaigžņu slimība radītām sekām nav izprotami. Cienītais kungs, mēs lielākoties meklējam Savu Cilvēku, ar kuru pārgulēt vai citādi jauki pavadīt laiku, kauč arī tā būtu īslaicīga,lai arī tīkama ilūzija, tālabad diez vai atradīsim to Jūsu pašapmierinātajā mačo tipa vīrišķa personā, lai cik auKsti Jūs sevi necildinātu un cik seGsīgi vien nemazgātu traukus pat vienlaicīgi nostādamies pusšpagatā. Saprotams, laba reklāma ir puse pārdošanas panākumu, tomēr diez vai tā spēs deformēt piedāvājuma – pieprasījuma līkni Jums vēlamajā virzienā. Vienā ziņā pilnībā Jums pievienojos – tajā rinda, kura saskaņā ar jūsu prognozēm pēc Jums stāvēs, visticamāk, būs plaši pārstāvētas būtnes ar zemām prasībām attiecībā uz barības bāzi. 

Jūsu kā allaž cienībā, m-me Lidak, 

P. S. Noraidu jebkuru pieņēmumu, ka cien. What The F*cka kunga posts augstākminētais būtu aizskāris manu iekaisušo patmīlu, jo saprotams, kā visiem klātesošajiem zināms, piederu pie tās vecuma kundzīšu kategorijas, kuras neaizmirstamajā darbā “Vējiem līdzi” atradās ārpus konkurences, tālabad drīkstēja pie svinību galda kārtīgi pieēst pilnu māgu un, nezaudējot respektu, atpogāt kleitas augšējo podziņu.”

Advertisements
 
Komentēt

Posted by uz 30/10/2008 in pārdomas/pārdomām

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s