RSS

Niekojos ar diedziņiem

26 Sep

Tā nu sagadījās, ka šogad 3 krustiņotājas man uz dzimšanas dienu (viena dāvaniņa gan pie manis nonāca pusotru mēnesi pēc īstā datuma, bet tas to padarīja vēl īpašāku) uzdāvināja colour variations diedziņus. Protams, man nagi niezēja tos izmēģināt, bet nu nekādi neizdevās, jo ta’ nebija laika, ta’ PRR (Pilnīgi kauns paliek, ka neesmu savā blogā neko ierakstījusi par šī gada PRR, centīšos laboties un drīz uzrakstīt. Tāpēc tagad lieku linku uz mana “upura” Līnuškas bloga ierakstu, par šī gada pasākumu un savām emocijām, saņemot manis darināto, taureņu aplidoto, virtuves pričendāļu komplektu) jāpabeidz. Atzīšos, savā PRR drusciņ jau paniekojos un taurenīti uz cimda šuvu tieši ar pārejas diedziņu, tik galarezultātā efekts nav diez ko manāms.

Atgriežoties pie šīsdienas tēmas – vakar, kā jau varēja manīt no mana ieraksta, atkal pieķēros krustiņiem. Vispirms pabeidzu vienu nieciņu, kuru gan vēl nerādīšu, jo to paredzēts dāvināt, un vakarā iesāku un pabeidzu vēl vienu sīkumiņu. Nu nu šajā sīkumiņā arī nolēmu paniekoties ar daudzkrāsu diedziņu. Diedziņš izskatās šādi:

Tā kā man ārkārtīgi patīk M Sherry’s skechbook sērijas shēmas, nolēmu uztapināt smukās lovebugs.

Kā jau redzamajā shēmas daļā redzams, paredzēts šūt ar pelēki-melniem toņiem, bet tā jau nebūšu es, ja kaut ko shēmā neizmainīšu (arī iepriekšējo šīs sērijas skici ar sunīti šuvu ar izmaiņām – šur tur iešuvu krāsainus akcentiņus – skat. ieraksta 3. punktu). Lūk, kas man iznāca, šujot ar daudzkrāsu diedziņu:

Kā noformēšu? Nezinu, jo šuvu vienkārši tāpat.

Secinājumi – daudzkrāsu diegus labāk izmantot uz krāsaina, vislabāk uz tumša auduma, jo gaišāko toni nevar redzēt uz balta auduma. Otra atziņa – neder motīvi ar gariem BB dūrieniem, jo tad neveidoja tik smukas krāsu pārejas. Bet nu kopumā – meklēju tumšu audumu un šūšu vēl 🙂

Advertisements
 
Komentēt

Posted by uz 26/09/2010 in diegi, dāvana, foto, krustiņi, PRR

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s