RSS

Jauns mēnesis, jauna dzīve, jaunas avantūras

01 Okt

Nu ko, jauns mēnesis ir sācies un tā nu ir sagadījies, ka esmu izlēmusi sākt jaunu dzīvi. Kāpēc? Nu tāpēc ka līdzšinējā īsti neapmierināja.
 Nolēmu atkratīties no savas spēlīšu slimības un atteicos no visām spēlītēm oranžajā portālā (atzīšos, ka tur nevienu spēli ui, ku sen neesmu spēlējusi, bet ja jau atsakos, tad atsakos 😉  un dzēšu ārā, lai nerēgojas), izinstalēju no kompja Age of Empires un… izdzēsos no Facebook! Secināju, ka tur uzturos tikai lai stādītu virtuālus dārzeņus, būvētu virtuālas pilsētas un strādātu virtuālās kafejnīcās… priekš kam man tas? Jo īpaši tāpēc, ka no šodienas esmu pilnīgi brīva no darba, negribas visu brīvo laiku nospēlēt kompī. 


Vēl nolēmu saņemties un nozaudēt liekos 7-8 kg un cālī pieteicos 2 tievētāju klubiņos, jo kopā jautrāk.

Un vēl, lai motivētu sevi kārtīgi un regulāri rakstīt šajā blogā, pieteicos National Blog Posting Month jeb īsāk NaBloPoMo. Kas tas ir? Ideja vienkārša – piesakies un raksti vienu (nu iesākumā vienu, bet var jau katru mēnesi pieteikties) mēnesi katru dienu vismaz vienu ierakstu, un katram mēnesim ir dota tēma, par kuru vēlams (nav obligāti, bet nu tomēr) rakstīt. Oktobrim tēma ir PLAY: “It’s a versatile word: you can play a game or a musical instrument; you can be in a play; and when you’re steering wheel jiggles it’s definitely got too much play. What does the word PLAY mean to you? It may take all month to find out.” 


Nu ko, šomēness paspēlēsimies 😉

Advertisements
 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s