RSS

svētdienas brokastis

14 Nov

Ja esi visu nedēļu kārtīgi strādājusi un vēl pēdējās dienas salusi, tad svētdienā brokastīs vajag kaut ko garšīgu. Tā kā šonedēļ Maximā pie nocenotajiem produktiem biju dabūjusi uz pusi nocenotu Hercoga šokolādes mafinu maisījumu, lai pamēģinātu, vai tiešām ir tik gardi, kā cilvēki izsakās, tad šodien tapa tie.

Lai gan taisīju pēc receptes, mīkla man sanāca nedaudz vairāk, kā bija paredzēts – 10 trauciņi, kas nāk līdzi iepakojumā + 4 (līdz bildei tika tikai 3 – vajadzēja taču pagaršot) mazās kēksiņu formītes. Biju pārsteigta, ka galarezultāts izskatās tieši tāds pats kā bildē uz kastītes. Man vienīgi formiņām malas drusku ar mīklu aplijušas un papīrs apcepies (ko var gribēt no sensenas gāzes plīts?)

Garša burvīga, pat neliekas trekni (mīklā jāpievieno padaudz sviesta), ēdas labi un ātri 😀

Secinājums, ka šo maisījumu var iepirkt uz kādu izdevīgu akciju (jo neuzskatu, ka 2.35ls maisījums + vajadzīgais sviesta daudzums ir adekvāta cena par apmēram 10-14 mufiniem), lai stāv gadījumiem, kad negaidīti ierodas viesi vai arī kādām gardām svētku brokastīm, jo pagatavošanas laiks ir īss (5 min mīklas sagatavošanai + 15-20 minūtes cepšana. Man izcepās 10 minūtēs) un rezultāts labs.

Advertisements
 
Komentēt

Posted by uz 14/11/2010 in foto, NaBloPoMo 11.2010., recepte, ņamm

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s