RSS

Vārdnīca vīriešiem!

23 Nov
Nospēru internetā, jo iepatikās…

1. Lieliski – vārds, ko sievietes izmanto strīda beigās, kad viņām ir taisnība un tev ir jāaizveras.
2. Piecas minūtes – ja sievietei jāsaģērbjas, tad „piecas minūtes” nozīmē vismaz 30 minūtes. Piecas minūtes nozīmē piecas minūtes tikai tad, kad tev tās ir dotas, lai paskatītos sporta spēli, pirms palīdzēšanas mājas darbos.
3. Nekas – šis vārds nozīmē klusumu pirms vētras, un tev būtu jāstaigā uz pirkstgaliem, jo strīds, kurš sākas ar „Nekas” vienmēr beidzas ar vārdu „Lieliski”.
4. Uz priekšu – tā nav atļauja, tas ir izaicinājums. Nedari neko!
5. Skaļa nopūta – šis patiesībā ir vārds, nevis tikai skaņa. Šī nopūta nozīmē to, ka viņa domā, kāpēc tērē savu laiku, strīdoties ar tādu idiotu, kā tu.
6. Labi – vārds „Labi” vai „Norunāts” ir visbīstamākais paziņojums, ko sieviete var izteikt vīrietim. Tas nozīmē, ka viņa vēl ilgi un kārtīgi domās, kā tu samaksāsi par savu kļūdu.
7. Paldies – ja sieviete tev saka „Paldies”, neko nejautā! Vienkārši atbildi: „Lūdzu!”. Savukārt, ja sieviete saka „Liels paldies”, nekādā gadījumā nesaki „Lūdzu!”, jo šis vārdu salikums nav nekas vairāk kā sarkasms un viņa noteikti tev nepasakās. Tā tu tikai vari viņu izprovocēt uz vārdu „Vienalga”.
8. Vienalga – šis vārds nozīmē „Ej dir…!”.

9. Neuztraucies! Es tikšu galā! – vēl viens draudīgs paziņojums, kurš nozīmē to, ka sieviete vīrietim kaut ko lūgusi izdarīt jau vairākas reizes un tagad dara to pati. Šis vārdu salikums novedīs pie rezultāta, kur vīrietis jautās: „Kas noticis?”, bet sieviete atbildēs ar punktu Nr.3!

Advertisements
 
Komentēt

Posted by uz 23/11/2010 in humors, NaBloPoMo 11.2010.

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s