RSS

Horoskopi

19 Jan

Horoskopi ir daudz un dažādi. Ir ķīniešu, ir japāņu, ir erotiskie, ir darba, ir uztura horoskopi. Ir raksturojums konkrētam laika periodam un ir vienkārši personas raksturojums, ir pamācības, kā audzināt konkrētas zīmes mazuli, ir pamācības ko un kā dāvināt katrai zīmei, ir latgaļu horoskopi un vēl daudz dažādi. Šodien man parādīja diezgan neglaimojošu horoskopa zīmju raksturojumu. Burvīgi, beidzot uzzināju, kāpēc man ir maz draugu un neesmu vēl precējusies. Kurš gribēs pavadīt laiku ar šādu radījumu? (iepriekš atvainojos par rupjo valodu – ņivinovata ja, on sam prišol 😀 )
“Baidos parādīties jūsu acīs kā uzpirkts, bet zīmes Vēzis nav, vismaz man. Vēzis ir neizturams kretīns, vienmēr visiem noriebjas ar jautājumiem, tipa” “ja es iesēdīšos džakuzi pēc Pedro-Frančesko-Mudozvnodo, kurš, protams, masturbēja uz manu skaisto izskatu zem ūdens, vai es nepalikšu stāvoklī?”. Pie tam Vēzi absolūti neuztrauc, ka viņam nav džakuzi un viņš vispār ir vīrietis. Nosliekts vienmēr iztēloties pasaules galu, baidīties no paša iedomām, krist panikā un skriet pie Jaunavas pēc mierinājuma. Uz neapdzīvotas salas protams ka nosprāgs no bada, tāpēc ka fiziski nevar apēst produktu, kurš nav ietīts polietilēnā, bet vaļājas, teiksim, zem palmas. Patīk drāzties, bet kaut kā bez uguntiņas. Pie tam, ja sagribēs, varēs piedot uguntiņu, bet pēc tam sevi “apēdīs”, ka ir tā centies, bet bezjēdzīgi. Sievietes – Vēži – ir tieši tās sievietes, kuras skatās porno ar cerību, ak visi beigās apprecēsies. Patīk ilgi un neizturami muldēt par slimību tēmu un citām dzīves neveiksmēm, ar ko atbaida visus no sevis, izņemot Vēršus – viņi ir vēl neizturamāki jautājumos, kuri skar organismu. Uzticami, tāpēc ka baidzās no hlamīdijām un trihomonozes. Nosliekti uz dzeršanu un filozofiju – ne viens, ne otrs Vēžus līdz labam nenoved.”

Taisnības labad jāatzīst, ka šis tas liekas trāpīts pareizi. Un kad palasīju par citām zīmēm, jāpiekrīt, ka arī tur ir trāpīts. Nu kaut vai par mežāžiem: ” Neko nedarošs Mežāzis ir miris Mežāzis. Ja nav iespēja strādāt, tad vienalga izdomāss sev kaudzi dīvainu nodarbju.”

Tā nu ar smaidu pārlasu šos horoskopus un varu tik iesmiet, ka tik daudz patiesa (kaut pārsvarā negatīvā puse) ir  atklāts.
Ja jau vēzis ir tik traģisks, tad jau nav brīnums, ka mana labākā draudzene ir “vēlviens zodiakāls pizģec” – tāds tādu saprot.
Nu kā? Jums arī šķiet, ka horoskops nemelo? (nu, vismaz par kādu priekšnieku, bijušo, riebīgu kaimiņu vai vīramāti?)
Advertisements
 
1 komentārs

Posted by uz 19/01/2011 in Uncategorized

 

Birkas:

One response to “Horoskopi

  1. Mēnessmeitēns

    26/01/2011 at 20:50

    es šos lasīju oriģinālā – krieviski! valoda labāka un trāpīgāk skan! 🙂

     

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s